Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Zapoznaj się z ofertą pracy.

Opis oferty

Miejsce pracy Opole
Wynagrodzenie 25-32 zł/h
Rodzaj zatrudnienia umowa zlecenie lub umowa o pracę
Region opolskie (Polska)

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 6000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Mechanik Samochodowy

Zakres obowiązków

Praca dla producentów samochodów bądź dostawców przy naprawie pojazdów nowych lub używanych.

  • diagnozowanie i określanie przyczyn i zakresu naprawy,
  • wykonywanie napraw zgodnie z technologią producenta,
  • obsługa specjalistycznych narzędzi warsztatowych,
  • dbanie o porządek i ład w miejscu pracy,
  • współpraca z innymi pracownikami.

Poszukiwane kompetencje

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • znajomość budowy pojazdów,
  • znajomość mechaniki pojazdów,
  • wiedza techniczna - znajomość mechaniki i elektrotechniki,
  • dobra organizacja pracy na samodzielnym stanowisku oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • dyspozycyjność w ramach 1 lub 2 zmiany

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie lub umowa o pracę,
  • program bonusowy uzależniony od osiągniętych wyników,
  • samodzielne stanowisko w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • pracę w zespole specjalistów z branży motoryzacyjnej.

Szczegółowe informacje www.formeld.elevato.net.

Back to top