Najlepsze Technikum na Opolszczyźnie
V miejsce w kraju – RANKING ZAWODOWY 2014

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Publiczne Technikum nr 5 w ZSE im. T. Kościuszki w Opolu jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2014”.

eSzkoła

Linki 

Opolska eSzkoła - strona główna portalu

Rodzice/Opiekunowie

Drodzy Rodzice - jeżeli oddali Państwo formularz rejestracyjny, prosimy po  kilku dniach rozpocząć próbę logowania!
Jeżeli podczas aktywacji konta pojawi sie informacja o tym, że w bazie nie ma adresu email lub nr PESEL to prosimy o wysłanie informacji na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. zawierającą Państwa PESEL,  adres email, imię i nazwisko oraz klasę dziecka wpisane w formularzu rejestracyjnym.
Te dane zweryfikujemy z danymi wprowadzonymi do systemu.

 • Aktywacja konta
  • W celu aktywacji konta rodzica/opiekuna należy zapoznać się z Zasadami Bezpieczeństwa, wypełnić załączony Formularz Rejestracyjny i dostarczyć go do sekretariatu uczniowskiego, następnie po ok 5 dniach zgodnie z Instrukcją Aktywacji/Zmiany Hasła aktywować konto oraz ustawić hasło do portalu
  • Zasady Bezpieczeństwa pobierz plik 
  • Formularz Rejestracyjny – pobierz plik 
  • Instrukcja Aktywacji/Zmiany Hasła pobierz plik 

 

 

Uczniowie

 • Aktywacja konta
  • W celu aktywacji konta uczniowskiego należy przesłać ze swojego konta email na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. wiadomość - UWAGA w Temacie wiadomości należy wpisać swoje Imię i Nazwisko oraz klasę do której się uczęszcza, Treść wiadomości pozostawiamy pustą. 
  • Instrukcja Aktywacji/Zmiany Hasła pobierz plik 

 

Nauczyciele

 

Oferta Edukacyjna

czpka

Szkoła proponuje i kształci młodzież w najbardziej popularnych i rozwojowych zawodach, zapewniając zajęcia praktyczne i laboratoryjne oraz praktyki zawodowe.

Więcej ....

AKADEMIA el12

el12

AKADEMIA el12 to program prowadzony przez Centrum Elektryczne el12. Od początku uczestniczymy w programie, a nasi uczniowie uczestniczą w różnego rodzaju imprezach!

Więcej ...

Programy rozwojowe

ofeeduSzkoła uczestniczy w wielu programach angażując kilkuset uczniów! Młodzież bierze udział w wyjazdach zagranichnych, obozach wakacyjnych, kołach naukowych.

Więcej ...

Copyright 2011 Zespół Szkół Elektrycznych im.Tadeusza Kościuszki w Opolu